Do wyboru, do koloru, a więc w jaki sposób podkręcić własne życie płciowe

Inteligentne wibratory, gadżety regulowane na odległość, aplikacje randkowe i seks-roboty – zdawać by się mogło, iż dla działki seksualnej nie ma rzeczy niemożliwych. Przecież nasze alkowy już dawno opanowały nowatorskie technologie. Seks staje się w wyższym stopniu otwarty, a szczytowanie – coraz intensywniejsze. Ale istnieje również druga strona medalu – akcesoria do seksu z łatwością mogą substytuować nam bliską osobę.

Lovelife Krush to sprzęt do ćwiczenia mięśni dna miednicy. Wyekwipowany jest w czujniki sensoryczne, może wyznaczać ciśnienie i również kontroluje odporność w trakcie robienia treningu.

Za to Fiera wspomaga podsycać libido u pań, wykorzystując spokojną stymulację i łagodne ssanie, aby powiększyć transfer krwi i również nawilżenie waginy.
Wibrator Afterglow stosuje technikę świetlną PulseWave do „spontanicznego wzmagania podniecenia”.

akcesoria do seksu


Świeca do masażu Bwarm zamienia się w ciepły, wonny krem do masażu. Panie uwielbiają erotyczny kontakt. Sensualny masaż to świetny pomysł na inicjację kuszącego wieczoru. Nie bój się, że stopiony olejek może ją palić..
Kulki gejszy za pomocą ćwiczeń z kulami kobiety mogą trenować okolice dna miednicy. Sfery dna miednicy w należytej formie to zdrowie oraz w wyższym stopniu intensywne odbieranie satysfakcji podczas seksu dla każdej kobiet.

Nea jest mały, kompletnie mieści się w dłoni, mimo to jest bardzo prężny jak na własny skromny wymiar. Ów wibratorek jest przeznaczony łechtaczce. Wolno się nim bawić samodzielnie i w czasie seksu. Jeśli umieści się go pod majtkami, będzie masował intymne części bez konieczności wykorzystania rąk.
Form 2 tego typu wibratora nie lokuje się w środku, jest oddany do rozkosznych pieszczot warg sromowych oraz łechtaczki. posiada parę szybkości i wariantów wibrowania. Dodatkowo jest wodoodporny oraz jest dozwolone śmiało zanurzyć go w wannie. Albowiem dla kobiet liczy się praktyczność, a nie rozmiar.