Jak wybrać odpowiednie hostessy na targi

Reklamy telewizyjne, billboardy, reklama prasowa, promocja w miejscu sprzedaży, targi branżowe – wszystkie te formy promocji potrzebują obecności jednostek o przyzwoiciej postawy i ustalonych umiejętnościach. Samoistne poszukiwanie właściwych modelek, aktorów, bądź hostess to zadanie kłopotliwe i czasochłonne.


W takiej sytuacji skutecznie pomoże nam profesionalna agencja. Dzisiejsze banki twarzy posiadają bogatą bazę statystów, aktorek i modeli. Jak stwierdzić, czy określona agencja castingowa (agencja modelek i modeli warszawa) jest profesjonalna i warta naszej uwagi?


Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, czy baza współpracujących z agencją ludzi jest zróżnicowana (wiek, płeć, rasa, rodzaj urody, ) i rozbudowana i dodatkowo czy można mieć do niej dostęp za pomocą internetu: tego typu rozwiązanie bardzo ułatwia i nie wymaga bezcelowego jeżdżenia na spotkania. Po drugie, pożądane byłoby stwierdzić, czy agencja ma swoje studio castingowe a także profesjonalny sprzęt fotograficzny i filmowy. Dowiedzmy się, w jakich miastach i z jaką częstotliwością odbywają się castingi – to pozwoli nam odpowiedniej dobrać agencję do własnych planów biznesowych. Zwróćmy uwagę na zakres działań danej agencji oraz jej poprzednie doświadczenie.Oceniając agencję na podstawie powyższych kryteriów, będziemy mogli podjąć decyzję o możliwej kooperacji, bez ryzyka, że wybrane w castingu osoby będą nieodpowiednie.


Źródło: fukumodels.pl