Kocyki


Jeśli macie własne maluchy, znakomicie orientujecie się co na chwilę aktualną chcą. Wiecie o których pluszakach pociecha marzy, jaki rozmiar ubranek w tym momencie nosi, a także czego potrzeba mu, jeśli chodzi o sprawy codziennego użytku. Kiedy natomiast udajemy się do krewnych, jacy mają dziecko, lub odwiedzimy swoje chrześniaki, zdarza się, że nie mamy zielonego pojęcia co kupić, aby podarować im jakiś drobny upominek. Rzecz jasna, naczelna kwestia o której myślimy, to pluszaki. Jednakże jeśli nie odwiedzamy malucha nazbyt nagminnie, nigdy nie zdołamy być pewni, co maluch już ma, a czego nie. A wciąż fatalniej jest, jak nie wiemy co je w tym momencie ciekawi. Bajki, czy raczej puzzle? Pluszaki, a być może woli komplety kreatywne?
Odmiennym pomysłem mogą być ubrania. Bez wątpliwości w sklepach tyle jest fenomenalnych falbaniastych sukieneczek dla małych królewien, i małych bojówek dla chłopców. Jedynie te rozmiary… Rzekomo są jakieś typowe wytyczne, ile centymetrów ma latorośl w danym miesiącu, bądź roku życia, lecz pod tym względem pociechy nie różnią się tak bardzo od dorosłych. Potrafią być trochę większe aniżeli rówieśnicy, lub bardziej pulchne.
Jeszcze trudniej jest, jak odwiedzimy bobasa. Oprócz wszelkiego rodzaju zabawkami, śpioszkami oraz matami do spoczywania faktycznie trudno jest nabyć kreatywny podarunek. Co w takim razie wyłonić?
Warto zastanowić się nad upominkiem i kreatywnym, i praktycznym. W tej kwestii ostatnim hitem są
pokój dla niemowlaka. Bez wątpienia, nie byle jakie kocyki. Te dedykowane dla smyków mają odpowiednie rozmiary, jakość, i co najważniejsze: design. W dobrych sklepach odkryjemy produkty mięciutkie oraz zdrowe dla skóry dziecka, robione z odpowiedniej jakości produktów w barwne, cieszące oko malucha wzorki. Nabywając kocyk nie trzeba niepokoić się wzrostem malucha, a już z pewnością tym, iż zdublujecie podarunek, jakby to było w wypadku jakiejś modnej zabawki. Ukochany kocyk pociechy niejednokrotnie trzymany jest przez mamy na pamiątkę, może wobec tego po latach zostać pamiątkowym gadżetem, a kto wie, dotrzeć do użytku kolejnego pokolenia.
Źródło: www.puripuri.pl