Nowoczesne zabiegi na skóre

Jeśli nasza skóra nie jest taka, jakbyśmy tego chciały – jest pełna zaskórników, zabrudzona, przebarwiona, możemy udać się do gabinetu kosmetycznego, gdzie uzyskamy kompetentną pomoc w wyborze dobrego dla naszej karnacji zabiegu dermatologicznego. Jakie są najbardziej popularne zabiegi oczyszczające? Czy są bezpieczne oraz jaki jest ich koszt? Nim wyłonisz swój salon kosmetyczny warszawa, poznaj się z naszymi ofertami z tego problemu.
Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest zabiegiem nader znanym ze względu na dobre skutki, jakie daje co jest również istotne pozytywną cenę. Mikrodermabrazja polega na złuszczaniu naskórka specjalnie przygotowaną do tego celu głowicą, a potem użycie odpowiedniej dla naszej skóry maseczki. Głowica zasysa mini elementy cery, co powoduje oczyszczenie zaskórników. Rezultat mikrodermabrazji można porównać do nadzwyczaj mocnego peelingu albo manualnego oczyszczania skóry. Zabieg ten jest selekcjonowany również ze względu na fakt, iż jest on raczej delikatny, a na pewno nie jest przykry. Trwa około 2/3 godziny, a opłata za niego waha się w zależności od salonu.


Oxybrazja

Od pewnego czasu mikrodermabrazja ma jednakże poważną konkurentkę, a jest nią oxybrazja – coraz częściej wybierany przez kobiety odwiedzające gabinety kosmetyczne zabieg oczyszczający. Porządny gabinet kosmetyczny ma w swojej ofercie obydwa zabiegi. Na czym polega oraz jakich rezultatów możemy się spodziewać?
Oba zabiegi mają dużo łącznych cech – zadaniem obu zabiegów jest złuszczenie, a co za tym idzie – obczyszczenie skóry, a przede wszystkim porów. Oxybrazja ma jakkolwiek parę wartości oraz cech, które jakie pozytywnie odkrywają ją na tle mikrodermabrazji. Przede wszystkim, aktywność mocnego strumienia powietrza oraz soli fizjologicznej jest mimo wszystko przyjemniejsze dla karnacji niż mikrodermabrazja. Po drugie, oxybrazja nie zabrania opalania, co istotne jest zwłaszcza w wakacje. Jeden i drugi zabieg pilęgnacyjny należy jednak wykonywać seriami, żeby doznać naprawdę widocznych rezultatów.

Źródło http://yennefer-studio.pl